Par mums

Humusa stāsts

Pavisam garš stāsts īsumā. 

Īsta mīlestība no pirmā acu skatiena. 

Damn Good ir divu smaidīgu cilvēciņu (lasīt: labsirdīgu un sirsnīgu perfekcionistu) sapnis ar vēlmi radīt un piedāvāt apkārtējiem ko vērtīgu, pārdomātu un neprātīgi garšīgu.
 
Mēs vēlējāmies radīt tiešām labus produktus, kas atbilstu mūsu vērtībām, uzskatiem un garšas kārpiņām.

Projekts sākotnēji radās kā aizraujošs hobijs, kas pavisam ātri kļuva par mūsu sirdslietiņu un, visbeidzot, arī iztikas avotu.

Mums abiem mēdza reiz sacīt, ka kopā mēs varētu gāzt kalnus. Un te nu mēs esam: kopā sapņojam, radam, mīlam un gāžam kalnus. 

Mēs degam par katru no mūsu produktiem, par ideju, garšu, izpildījumu, iepakojumu, katru mazo detaļiņu, par katru cilvēciņu, kas patērē mūsu ražotos produktus.

Damn Good stāsts sakās 2019. gada izskaņā, kad humosu patērējām katru dienu, meklējot ko arvien labāku un labāku. Aizvien vairāk degustējot un iegādājoties visa veida pieejamos un teju nepieejamos humosus, lasot, meklējot informāciju par un ap produktu. Līdz ar katru jauno zināšanu šķautni, auga arī mūsu vēlmes un garšu kārpiņu prasības.

Līdz, visbeidzot, veikalu produktu piedāvājums nedz Latvijā, nedz ārpus Latvijas robežām mums vairs nešķita gana izcils.

Tīri organiski nonācām pie personīgiem  nu jau vairs nesaskaitamiem mēģinājumiem radīt mūsu pašu recepti.

Azarts un degsme atrast un pierakstīt pašiem savu recepti, lai varam to atkārtot katru mīļu dienu, kad mums sagribētos humosiņu, bija liels solis pretī pirmajai apjausmai, ka šis būs mūsu sākuma punkts Damn Good projektam.

Mēnešiem ilga īstās receptes pierakstīšas ideja pārvērtās vīzijā par mūsu pašu ražotu produktu, kas būtu pieejama arī visiem apkārtējiem, līdzīgi domājošiem cilvēciņiem, kas joprojām meklē to savu īsto, neaizvietojamo humosa garšu, gluži kā to reiz meklējām mēs.

Vīzija ir pārvērtusies realitātē. Produkti ir pieejami veikalu plauktos un mēs speram plašus soļus attīstībā.


Damn Good stāsts ir tikai sācies!